Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(10,00 - 18,00), zoom dohodou
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
16.10.2020

Sporenie pre deti v investičnom zlate

My SLOVÁCI máme jednu výnimočne krásnu vlastnosť. Extrémne ľúbime a snažíme sa spraviť úplne všetko pre svoje deti. Niekedy aj za ne. Deťom vždy dávame prednosť pred vlastnými potrebami. V prípade ich zabezpečenia do budúcna je však takéto rozmýšľanie správne. Deti budú chcieť cestovať, študovať, v 18. si budú chcieť kúpiť vlastne auto, budú potrebovať bývanie, budú si chceť založiť rodiny. Starý režim, v ktorom sme po bezplatnej výške dostali hneď prácu a byt je preč. Rozmýšľate? Vieme toto všetko našim deťom zabezpečiť aj DNES? Vieme to zabezpečiť bez rizika straty, bez investovania do rôznych rizikových virtuálnych "veci", ktorými nás tato doba zahlcuje? ÁNO, jedno skvelé, časom vyskúšané klasické a konzervatívne riešenie tu máme. Tak, ako sa už desaťročia zabezpečujú rodiny vo vyspelých krajinách, vieme dnes aj my zabezpečiť seba, svoje deti, svoje rodiny. Ako však na to, aby bolo naše "odkladanie" či investovanie čo najviac efektívne a najlepšie v osobnom vlastníctve? Odpoveď je fyzické investičné zlato. Viete, čo nám už desaťročia robí s papierovou menou inflácia? Áno... smutné. Zabudnime teda na sporenie v akejkoľvek papierovej forme. Verme a investujme do niečoho, čo funguje tisícročia. Je pravdou, že v minulosti mohli vlastniť zlato len faraóni, panovníci, králi, pápeži, štáty, politici či boháči. Pre zlato boli vedené útoky, vojny a iné šialené veci ... Toto je už minulosť. Dnes môže fyzické zlato vlastniť každý. Samozrejme nemyslím tým šperkové, či iné darčekové úpravy zlata s prímesami. Prečo práve investičné? Je čisté, rýdze, väčšinou 24 karatové 999,9/1000. Na jeho vlastnenie netreba byť milionárom, ako si mnohí dodnes myslia. Ja som si to ešte pred 8 rokmi myslela tiež. Skúmala som, zisťovala a mala oči otvorené. Kto pátra, dozvie sa. Dnes už viem, že existuju tehličky a mince, ktoré si môže kúpiť aj bežný občan. Sú rôzne veľkosti a váhy. Čo ma však zaujalo najviac? Sporenie - odborne povedané - postupné investovanie do fyzického zlata. Moje prvé bolo v Rakúsku, s viacerými typmi poplatkov, depozit mimo SR. Takže nie úplne OK. Dnes už v jednotlivých krajinách existujú spoločnosti, ktoré prispôsobili sporiace programy svojim obyvateľom. Na Slovensku napríklad MY v Golden Oak Trust nemáme poplatky za vedenie účtu, nemáme poplatky za depozit a doručenie zlata tak, ako susedia v Rakúsku. A čo je u nás najviac TOP? Prvá investičná platba (PIP) sa mení hneď na Váš majetok v zlate. V Rakúsku je to poplatok a svoje peniaze už nikdy neuvidíte, alebo postupne vracajúci sa preddavok, ktorý vidíte postupne, veľmi pomaly na ročnej báze, alebo až po dosporení programu, alebo nikdy. Koľko zlata Vám takéto spoločnosti nakúpia keď cena zlata stále rastie? Áno, stále menej. Rakušáci si to pri ich platoch môžu dovoliť. My? .... no zvážme sami.

AKO NA TO?

Svoje peniaze viete deťom odkladať, investovať a výhodne zhodnocovať pod jednou strechou. U nás viete každú úhradu určenú deťom do budúcna okamžite zameniť na zlato aj formou postupného investovania. Po častiach od min. 25€ mesačne im vie celá rodina posielať či vkladať na "ZLATÝ ÚČET" pod jedinečným variabilným symbolom. Viete posielať vklady podľa svojich možnosti kedykoľvek. Posielate či vkladáte deťom v rámci rodiny kto kedy chcete a koľko chcete. Vždy po zaslaní platby Vám Vaše eurá najbližší pondelok premeníme na zlato. Všetky pohyby si vidíte vo Vašom klientskom prístupe bez poplatku a oznámenie o každom nákupe Vám príde vždy aj mailom, opäť bez poplatku. Postupným skladaním zlatej investičnej mince Wiener Philharmoniker sa dostanete k jej konečnej váhe 31,1g = 1 UNCA a tá je Vám okamžite a bezplatne doručená domov.

Prečo práve do zlata? V stredno a dlhodobom horizonte ide cena zlata veľmi pekne smerom hore. Ak by sme deťom, narodeným okolo roku 2000, kedy sa začalo u nás používať euro, mali možnosť spolu so svojimi rodinami meniť postupne peniaze na zlato, boli by už dnes v zisku + 300%. Tí  rodičia, ktorí šetrili deťom v papierovej mene, nezhodnotili nič, dokonca kúpna sila ich peňazí stratila na hodnote - 50%. Mnohí ste určite skúsili rôzne sporenia do rôznych produktov finančných a iných domov, kde Vám väčšinou vo finále dali ešte menej, ako ste si navkladali. O kúpnej sile peňazí obžratých infláciou ani nehovorím. Kde chcete byť Vy so svojimi úsporami pre deti o ďalších 20 rokov?

PREČO?

Sporením do zlata viete fyzický majetok do ich dospelosti znásobiť, čím im pomôžete vstúpiť do života bez dlhov. Nebudú si musieť brať hypotéku, či leasing, môžu ísť na štúdium do zahraničia ... kľudne si žiť. 

KAM?

Do fyzického investičného zlata - 24 karatových investičných mincí Wiener Philharmoniker

 

Mgr. Petra Pántiková, špecialista na zlato

Partner Golden Oak Trust

CEO eGOLD s.r.o.

 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 10 dní.

Nákup, dodanie a sprostredkovanie investičného zlata je oslobodené od dane podľa §67 ods. 3 zákona č. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty. Spoločnosť eGOLD s.r.o. - majiteľ eGOLD.sk je registrovaná na Puncovom úrade SR, podlieha puncovej inšpekcii a je zapísaná v zozname podnikateľov s drahými kovmi pod registračným číslom 4839. 

                 

 

 

Sídlo spoločnosti

eGOLD s.r.o.

Zámocká 32

811 01  Bratislava 

________________________

IČO: 51 751 291

DIČ: 2120775602

IČ DPH: SK2120775602

Skalná predajňa

OC RETRO, 1. poschodie

Nevädzova 6

821 01  Bratislava

https://www.google.sk/maps/place/eGOLD+s.r.o.+-+investičné+zlato+a+striebro/@48.1521057,17.1580832,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xaad85fa69a719b63!8m2!3d48.1521057!4d17.1580832

 

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok:  10,00 - 17,00 

Sobota - Nedeľa:  Telefonickou dohodou

Osobný odber,  či dovoz mimo otváracích hodín dohodou.

_______________________________

Sporenie v zlate:

Mgr. Petra Pántiková MBA

+421 915 793 999

Kontakt
egoldsk@gmail.com
(10,00 - 18,00), zoom dohodou